בניית דק מעץ במרכז הפך להיות מבוקש ביותר בקרב האוכלוסיה במרכז הארץ. דק מעץ במרכז הוא מוצר נפוץ בחצרות וגנות הבתים הפרטיים, דירות גג וגן או כחיפוי מסביב לבריכה. התקנת דק מעץ במרכז דורשת מקצועיות ונסיון רב אותה תוכלו לקבל מחברת "עבודות עץ" אשר הוקמה בשנת 2014 ומאז הספיקה ללמוד, להתמקצע ולצבור נסיון רחב ומבטיחה ללקוחותיה מקצועיות ללא פשרות ואחריות על עבודותיה. דק מעץ במרכז נותן אפשרות להגביה את פני השטח ומהווה חוצץ בין האדמה או הבטון.

יש מגוון רחב של סוגי דקים מסוגי עץ שונים, בצפיפות שונה, בעיצובים ובצבעים מגוונים. עליכם רק לבחור את הסוג המתאים לכם בבחירתכם לבנות דק מעץ בראשון לציון, דק מעץ ברמת גן או דק מעץ בת"א. בחברת "עבודות עץ" תקבלו שירות אישי מלא, עזרה בבחירת סוג העץ והעיצוב, אנו עובדים בשקיפות מלאה וקשובים לכל צרכי הלקוחות שלנו ומציעים מחירים הוגנים.

לבניית דקים יש יתרונות רבים, הם נאים ומיוחדים למראה, הם נוחים לשימוש, נעימים למגע של כפות הרגליים ובנויים מחומרים איכותיים. בנוסף בניית דק מעץ בראשון לציון כתחליף לדשא, תחסוך בהוצאות המים. בחברת "עבודות עץ" משתמשת בעץ איכותי לבניית דק מעץ ברמת גן, עץ עמיד שעבר טיפול מיוחד. כשרוצים לבנות דק מעץ בת"א, יש להתחשב במספר פרמטרים, לדוגמה: גודל הדק שרוצים לבנות, עיצוב הדק והחומרים ממנו ייבנה, טכניקות בניה כגון חיבורים סמויים או גלויים וכמובן המיקום.

כשמדובר בבניית דק, יש כוונה שהוא יחזיק מעמד שנים רבות, לכן, לא כדאי להתפשר על חומרים ועל עבודה מקצועית. חברת "עבודות עץ" תבחן יחד איתכם את השטח עליו תרצו לבנות, תבין את הרצון והצורך שלכם, תתכנן יחד איתכם את סוג הדק המתאים לכם על מנת ליצור עבורכם את המוצר הטוב ביותר, כדי שתוכלו להנות ממנו שנים רבות. יש החושבים כי בניית דק מצריכה השקעה רבה וכרוכה בהוצאה כספית גדולה אל יש כמה גורמים שניתנים לשליטה ועשויים להשפיע באופן משמעותי על העלויות, והם בחירת סוג העץ ואופן השימוש בו. ברוב המקרים לבניית דק יש שפה עיצובית משלה שמשפיעה על כלל חזות הבית ונחשבת לפתרון אסתטי ופרקטי. הקמת דק בחצר הבית יוצרת אוירה נעימה, טבעית וביתית.
 
 
play4, play, media control, audio

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דק מעץ במרכז

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם