בניגוד שנים עבור, בהן דקים מעץ בבת ים היו נחשבים להוצאה כספית גבוהה ביותר, השקעה רבה וטרחה, כיום התקנה של דקים מעץ בבת ים הינה פעולה פשוטה ומהירה יחסית, כאשר היא מתבצעת על ידי חברה מקצועית ומנוסה. כמו כן, כיום, בעקבות הביקוש הרב לדקים ניתן למצוא היצע רב של חומרי גלם כאשר המוביל והמבוקש ביותר מבניהם הינו העץ המלא. גם בתחום העץ ניתן לגלות מגוון רחב של סגנונות, צבעים וסוגי עץ שונים. אין ספק כי כל גינה מטופחת כיום כוללת דקים מעץ בבת ים.

הדק מעניק לגינה מראה מטופח ואסתטי יותר, והופך את חווית הישיבה מחוץ לכתליי הבית לנעימה, חמימה וטבעית יותר. חברת "עבודות עץ" אשר הוקמה בשנת 2014 על ידי חנן ויצ׳נר, אשר מגיל צעיר גילה את החיבור והתשוקה לחומר הגלם הוותיק, האיכותי ועמיד ביותר, העץ המלא. החברה מעניקה כיום מגוון רחב של שירותים ומציעה מוצרים שונים, ביניהם ניתן למצוא דקים מעץ בבת ים, דקים מעץ בהרצליה, דקים מעץ בחולון, דקים מעץ בגבעתיים ועוד. כמו כן, החברה שמחה להעניק שירות אדיב, מקצועי ואפקטיבי עבור כל לקוח, תוך הקשבה לצרכיו ובקשותיו. דקים מעץ בגבעתיים הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש ונפוץ במיוחד בקרב ישראלים רבים אשר בבעלותם גינה או חצר. הדק משדרג כל גינה באשר היא ומעניק לה מראה ייחודי, חמים וטבעי יותר. למעשה, כל מי שמעוניין לשדרג בכמה רמות את חווית האירוח והישיבה בגינה בוחר להתקין דק מעץ. כמו כן, כיום מדובר על הוצאה לא יוצאת דופן בהיקף שלה, לכל הדעות, ובפעולה פשוטה ומהירה יחסית. 

דקים מעץ בהרצליה מתאפיינים ביתרונות רבים ומגוונים, כאשר היתרון המרכזי והחשוב מכל הוא נושא הנוחות. דק מעץ מאפשר בראש ובראשונה להולכים עליו הליכה נעימה ונוחה יותר בהשוואה לאדמה או לרצפה ״רגילה״. כמו כן, דק מעץ חוצץ באופן מקצועי ויעיל בין האדמה או הבטון, כך שמגוון של נפילות או פציעות יכולים להצטמצם באופן משמעותי, ובכך לשמור על שלומם של דיירי הבית והאורחים. 

חברת "עבודות עץ" הינה חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בבנייה והקמה של דקים מעץ בחולון. הדק משמש כיום כאלמנט עיצובי לכל דבר אשר מתאפיין במראה חמים, נעים ואסתטי. 
 
play4, play, media control, audio

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דקים מעץ בבת ים

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם