גדר עץ מסמלת עבור רבים אווירה פסטורלית, סביבה כפרית וירוקה, חמימות וביטחון. הבחירה בגדרות עץ הינה פופולרית למדי בישראל וזאת נוכח היתרונות שהן מציעות והשילוב בין פונקציונליות, עיצוב ומחירים סבירים. גדר עץ מהווה אלמנט ורכיב חשוב בהגשמת החלום של עיצוב הבית האידאלי עבורכם, השימוש בעץ מספק הרמוניה עם הסביבה, עמידות, מראה אסתטי ויוצר תחושת הגנה.

התאמה פונקציונלית ועיצובית

בבואנו לבחור גדרות ובדגש על גדרות מעץ, הרי שיש להתייחס לכמה היבטים ופרמטרים רלוונטיים. ראשית, חשוב להבין מהי מטרת הקמת הגדר ולאחר מכן יש להתאימה לטעמכם והעדפותיכם. בבואנו לבחור גדר שנועדה להגנה, הרי שמומלץ להשקיע בגדר עמידה ומסיבית יותר.

גדרות עץ מספקות בנוסף על הגנה, גם תחושת פרטיות החשובה לבני המשפחה, בין אם בשעת בילוי בחצר ובין אם בעת השהות בבית. מבחינה עיצובית, הרי שהגדר יוצרת מסגרת עיצובית לסביבת החוץ של הבית, תוחמת את הגינה והמרחב הפרטי ומגדירה את הקו הסגנוני של מראה הבית.

את הגדר ניתן להתאים לשער כניסה מעוצב וזאת תוך שילוב של חומרים, עיצובים וצבעים באופן הרמוני. הגדר מספקת הגנה וכן מהווה אלמנט בטיחותי חשוב, שכן היא מונעת יציאה של ילדים קטנים וחיות מחמד אל מחוץ לשטח הבית.
הגנה, פרטיות ובטיחות לצד מראה טבעי וחמימות

מגוון האפשרויות בבחירת חומרי הגלם לגדרות הינו רחב ביותר. גדרות עץ נחשבות לאהובות ופופולריות במיוחד וזאת נוכח העובדה כי הן מקרינות חמימות, מעניקות תחושת פרטיות וביתיות ומשתלבות היטב על הסביבה החיצונית ועם אלמנטים אחרים דוגמת ריהוט גן, דקים, פרגולות, נדנדות, צמחיית גן ועוד. בעת בחירת סוג העץ לגדר, חשוב להכיר את תכונותיו וזאת על מנת להתאים את הגדר לייעודה וכן במטרה להבין מהי התחזוקה הנדרשת.

גדרות מעץ מתאימות במיוחד ובאופן אופטימלי ליצירה של גדר חיה של צמחייה המשתלבת וגדלה באופן טבעי על גבי קורות העץ. עץ אורן נחשב לנפוץ ביותר לבניית גדרות וזאת נוח זמינותו, גמישותו ומחירו. בעת התקנת הגדר, יש לוודא כי קורות העץ עברו תהליך אימפרגנציה על מנת למנוע ריקבון, נזקי מזג אוויר ופגיעה על ידי מזיקים.

גדרות עץ מומלצות נוספות עשויות מעץ גושני עמיד ובעל מראה קלאסי, עץ איפאה אלגנטי וקשיח או גדר עץ טיק בורמזי.

לכל שאלה, בקשה ופנייה, צוות המומחים של חברת "עבודות עץ" עומד לשירותכם ויספק לכם מענה מקצועי לכל צורך.

צרו קשר ונשמח לשתף פעולה!

גדרות

play4, play, media control, audio

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם