חברת "עבודות עץ" הוקמה ע"י חנן ויצ'נר בשנת 2014. הכל התחיל עוד מגיל צעיר מתוך תשוקה וחיבור לחומר הגלם – העץ המלא. מאז הספקנו ללמוד, לחוות, להתמקצע ולהשתפשף כדי להגיע אליכם, לבנות ולהתאים לכל לקוח את החלום שלו. צוות חברת "עבודות עץ" הם בעלי ידע מקצועי רחב, אשר רכשו נסיון רב שנים ומציעים מגוון רחב של עיצובים לבניית גדרות מעץ, ריהוט פנים מעץ, ריהוט גן מעץ ארז, דק מעץ ועוד מגוון עבודות עץ שונות.

לבניית גדרות מעץ יש כמה תפקידים, אותם יש לקחת בחשבון כאשר ניגשים לבנות אותם. גדרות מעץ מהווים הגנה על הבית מפני אורחים ובעלי חיים לא רצויים. בנוסף, גדרות מעץ מקנים פרטיות אשר מונעת מעוברי אורח או שכנים לראות את מה שקורה אצלכם בבית או בגינה. גדרות מעץ גם מונעים יציאה לא רצויה של ילדים קטנים אל מחוץ לבית. כמו כן, גדר מקנה מסגרת דקורטיבית מסביב לבית, היא זאת שמעניקה את המראה הייחודי של הבית, גם מבחוץ וגם מבפנים. לעתים אף משלבים בין גדר קיימת שבנויה מחומר אחר ומוסיפים עליה עיצובי עץ על מנת להקנות לה מראה נאה וייחודי יותר דבר שבנוסף מגביר את ההגנה על הבית ומשרה בטחון.

תחום נוסף בו מתמחה חברת "עבודות עץ" הוא ריהוט פנים מעץ. זהו תחום רגיש במיוחד, בו חשוב מאוד להקשיב ולהבין את לרצונותיו של הלקוח על מנת להביא לידי ביטוי את העיצוב הרצוי לו, להגשים את חלומו ולהתרגש יחד איתו מהצלחת הפרוייקט. כשמדובר בבניית ריהוט לבית, או בבניית דק מעץ כל פרט, ולו השולי ביותר, הוא בעל חשיבות. חברת "עבודות עץ" תעניק לכם את החוויה הייחודית של התכנון והביצוע ותתאים את הרהיט לביתכם כמו כפפה ליד, כך שהחיבור בין החזון לתוצאה הסופית יהיה מושלם. אנו דואגים לאיכות ללא פשרות, במגוון צורות גדלים ועיצובים, לעמידות החומרים שלנו בכל תנאי מזג האויר. בניית ריהוט גן מעץ ארז היא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. עץ ארז עמיד ביותר בכל תנאי מזג האויר, הוא מבודד מקור וחום, דוחה מזיקים, אין לו נטיה לריקבון הוא חסין מפני אש. חברת "עבודות עץ" היא הבחירה האיכותית שלכם לעבודות עץ.
 
 
play4, play, media control, audio

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם

גדרות מעץ

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם