פרגולה היא אמצעי נפלא שנועד להנעים את זמננו בגינה הביתית, על הגג, מחוץ לבית או בעת אירוח. לשם בניית פרגולות רצוי לבחור באיש מקצוע מן השורה הראשונה, אשר עובד עם סוג עץ שמתאים לבניית פרגולה, איכותי וטוב ומקפיד לבצע גימור לא פחות ממושלם. בניית פרגולות דורשת תכנון קפדני מבחינה הנדסית, זאת עוד סיבה להעדיף לעבוד עם בעל מקצוע מומחה בתחום. חברת "עבודות עץ" הוקמה על ידי חנן ויצ'נר בשנת 2014.כבר מגיל צעיר חנן התחבר לעץ כחומר גלם ליצור איתו. מאז ועד היום, הספיק ללמוד ולהתמקצע, לחוות ולבנות. בניית פרגולות על ידי "עבודות עץ" מציעה לכם עבודה עיצובית ותכנונית ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על עמידה בתקנים מחמירים, באווירה נעימה, כדי שתוכלו להגשים את החלום שלכם ולקבל תוצר סופי באיכות גבוהה שישמש אתכם לטווח ארוך וכל זאת במחיר הוגן ושווה לכל נפש. בניית פרגולות היא בניית חלומות של אנשים ו"עבודות עץ" תשמח להגשים לכם את החלום.

בניית פרגולה פטריה נותנת פתרון הצללה מושלם למי שמעוניין לבלות זמן מחוץ לביתו ולנצל את גינתו או חצרו שבשטח ביתו כמה שיותר. בניית פרגולה פטריה היא אפשרות נוספת מתוך מגוון רחב של סוגי פרגולות. "עבודות עץ" תעזור לכם לתכנן את הפרגולה המושלמת עבורכם תוך התחשבות במסגרת התקציב שלכם. באפשרותכם לבחור מתוך היצע גדול ומגוון של פרגולות באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת, תוך התאמה אישית לדרישות ולצרכים שלכם. פרגולה פטריה היא מוצר ייחודי ומרהיב ביופיו אותו צריך לתכנן היטב על מנת להגיע לניצול מירבי של השטח. פרגולה פטריה מעץ מלא תשלים באופן סופי ואסתטי את הגינה שלכם ותיצור הרמוניה והנאה מהשימוש בה בשעות הפנאי שלכם באויר הצח.

בניית פרגולות תלויות נפוצה מאוד בארץ. כמעט ולא תמצאו רחוב שאין בו פרגולה תלויה אחת לפחות, בדרך כלל יהיו כמה, בחצרות, במרפסות או על הגגות הבתים. הנראות המרשימה של פרגולה העשויה מעץ מלא יוצרת רושם של חמימות וביתיות  ו/או של יוקרה, לכל בית. זוהי תוספת דקורטיבית ושימושית שמתאימה לבתים פרטיים וגם למקומות ציבוריים. בניית פרגולות תלויות על ידי חברת "עבודות עץ" תעניק לכם את המוצר שחלמתם עליו מעץ מלא ומשובח בעבודה מקצועית ויחס אישי.
 
 
play4, play, media control, audio

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הטופס ונחזור אליכם

בניית פרגולות

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם