אודות | עבודות עץ
חברת "עבודות עץ" הוקמה ע"י חנן ויצ'נר בשנת 2014.

הכל התחיל עוד מגיל צעיר מתוך תשוקה וחיבור לחומר הגלם – העץ המלא. מאז הספקנו ללמוד, לחוות, להתמקצע ולהשתפשף כדי להגיע אליכם, לבנות ולהתאים לכל לקוח את החלום שלו.

הכל מתחיל ברמת תכנון גבוהה תוך הקפדה על תקנים ותכנית עבודה משורטטת, ממשיך בעבודה באווירה טובה ברורה ומסודרת ולבסוף, החלום שלכם - תוצר איכותי לטווח ארוך ובמחיר הוגן.


העסק הוא ייחודי בכך שהוא מתמקד בעיקר בעבודה בעץ מלא וכך ההתמחות שלנו בחומר הגלם הזה מעמיקה עם הזמן ותמיד יש מקום לשכלולים והתפתחויות. ועם זאת הניסיון הרב נותן לנו ראייה רחבה על אתגרי התכנון והביצוע השונים כך שכמעט לכל עכבה נמצא פתרון.

 
 
נסיון רב שנים
 
חומרי גלם איכותיים
 
תוצר איכותי לטווח ארוך
 
ביצוע פרוייקטים גדולים
 
נגרייה מקצועית
 
התאמה אישית
עבודות עץ היא עסק פרטי צומח ועם זאת בעל ניסיון, התנסינו במגוון של עבודות: עבודות קטנות של יום-יומיים וגם עבודות בסדרי גודל של חודשים, עבודות פנים (ספריות, שולחנות, משטחי עבודה ועוד) ועבודות חוץ (דקים, פרגולות, גדרות, שערים), בבתים פרטיים, עסקים, משרדי צבא וממשלה ובשטחים ציבוריים (בית חולים, נמל תל אביב ועוד) וכמובן עם סוגי עץ שונים ומגוונים.

ההתעסקות מגיעה מתשוקה אמיתית לחומר גלם ולכל תהליך העבודה. אנחנו גאים בתוצרים לא פחות מהלקוחות  – ואולי לפעמים אפילו יותר ולכן העבודה נעשית באכפתיות תוך שמירה על דיוק כאילו היה זה פרויקט בביתנו שלנו.

​עבודות עץ הוא עסק לבניית החלומות שלכם מעץ!

אודות

 

נשמח ליצור עבורכם את החלום שלכם!


צור קשר

074-769-14-83

Chanan.cv@gmail.com

חפשו אותנו ב- 

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם